logoimpuls
impulsbaner
14380
Mój stan  impuls_elektronik
tel. 604 995 604

A więc stało się, tylko dziwne, że w tak młodym wieku !!! :) Zawsze myślałem, że to wymysł psychologów, lecz teraz wiem na pewno "kryzys wieku średniego" dopada meżczyzn (niektóre kobiety też) :), dobrze że objway są całkiem przyjemne - zachowujemy się jak mali chłopcy z tą róznicą, że nasze zabawki są coraz droższe :)

Poznaliśmy się na "terapii" grupowej nad Bałtykiem, gdzie rozpoczynaliśmy przygodę ze sportami wodnymi, odrazu przypadliśmy sobie do gustu i tak powstał zgrany Kite Team Ustka :)

Każdy nasz dzień od nastu lat zaczyna się od sprawdzenia prognozy wiatrowej, a potem już jak każdy fan sportów ekstremalnych szybkie śniadanko, dzieci do szkoły i możemy śmiało ruszać do ... firmy i cieżko dla Was pracować drodzy klienci, aby móc realizować nasze marzenia - słoneczne i wietrzne wybrzeże Atlantyku, puszyste stoki Alpe di Siusi, hopy w snowparku Mayerhofen, zimne "napoje" na plaży usteckiej ... Więc pamietajcie, każde Wasze zamówienie pomaga nam spełniać kolejne marzenie a jest ich jeszcze sporo :)

Pozdrawiamy i zapraszamy na wspólne pływanie

chłopaki z Kite Team Ustka

kitesurfing - wakeboarding - snowboard - windsurfing

Impuls

ciepłolubny Lender

Kogut

... co tak mnie ciągnie ?

i z górki

plażowe startowisko

Ocean też fajny

"zejście"

Strzelu

ciekawe czy tyłem się da ?

dorwać Małego

Wasyl ... zawsze pomoże

nasz spot Ustka

Bałtyk to jest to !!!

Sławomir

Wasyl a'la Alvaro :)

co wisi nie utonie

hoop ... nie cola

jak na grudzień całkiem fajnie ?

wyciąg do wake