logoimpuls
impulsbaner
14380
Mój stan  impuls_elektronik
tel. 604 995 604

Nasza firma powstała 1 kwietnia 1996 roku i udało się, że nie została żartem Prima Aprilisowym :) ... Ale od początku

Nasze drogi życiowe poprowadziły nas do Ustki (długo nie musiały prowadzić bo mieszkaliśmy całkiem blisko) i tutaj rozpoczeliśmy naszą przygodę z firmą, w której na początku było zatrudnionych dwóch prezesów :)

Jako, że z wykształcenia jesteśmy elektronikami (nie prezesami) nie trudnym było określenie profilu naszej działalności. Pierwszym "owocem" naszego "spółkowania sc" był Licznik Kosztów Rozmów Telefonicznych z homologacją, nagrodami i wszystkim co idealny licznik mieć powinien.

Był to flagowy produkt, który pozwalał nam prosperować a równolegle prowadzić badania nad wykorzystaniem diod led w tablicach reklamowych, które to w niedługim czasie okazały się naszym przeznaczeniem :)

Powoli lecz sukcesywnie zaczęliśmy być najlepsi w optoelektronice, najpierw na naszej ulicy, mieście, potem gminie i .....

Na dzień dzisiejszy dzięki postępowi technologicznemu, który jest naszym sprzymierzeńcem oraz zaangażowaniu całego zespołu osiągneliśmy poziom, na którym spełniamy wszystkie marzenia naszych klientów, oczywiscie w sferze tablic led-owych. Naszym wyzwaniem jest wyprodukowanie i wyniesienie na orbitę tablicy, która będzie krążyła w kosmosie i będzie widoczna z ziemi :)

Z pozdrowieniami

Leonard Witkowski & Jarosław Olszewski

olszewski
Jarosław Olszewski
witkowski
Leonard Witkowski